Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem
Ankiety społecznie zaangażowane

1% - organizacje liczą na Twoje wsparcie!

Dodano: 08/04/2016

Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce wpiszesz nr KRS organizacji pożytku publicznego. Twój gest wiele znaczy.

Na Twoje wsparcie liczą partnerzy Ankiet Pro Bono – pamiętaj o nich podczas rozliczania podatku.

Fundacja Świętego Mikołaja – przekaż swój 1% na rozwój programu Stypendia Świętego Mikołaja i pomóż zdolnym dzieciom z niezamożnych rodzin rozwijać talenty. Wpisz w odpowiednią rubrykę zeznania podatkowego numer KRS 0000126602 lub wypełnij zeznanie podatkowe za pomocą darmowego programu do rozliczeń PIT: http://www.pit2015.mikolaj.org.pl/.

Stowarzyszenie Pomocy Królikom – priorytetowym celem Stowarzyszenia są adopcje królików. Ich bezdomność jest zjawiskiem powszechnym, ale mało zauważalnym i bagatelizowanym. Stowarzyszenie przyjmuje pod opiekę bezdomne króliki i szuka im nowych, odpowiedzialnych domów. Chcesz pomóc? Wpisz w zeznaniu podatkowym nr KRS 0000237887.

Fundacja Sławek – ich misją jest pomoc osobom przebywającym w więzieniach, schroniskach dla nieletnich i zakładach poprawczych w bezpiecznym powrocie do społeczeństwa i rodziny. Członkowie fundacji wierzą, że każdy człowiek powinien dostać kolejną szansę. Szansę na zmianę swojego życia. Jeżeli się zgadzasz, w zeznaniu podatkowym wpisz nr KRS 0000272518.

Stowarzyszenie „Krzyś" – pod swoją opieką ma ponad 70 osób z Dolnego Śląska – dzieci i dorosłych z Zespołem Downa, z porażeniem mózgowym i wielodzietne rodziny dysfunkcyjne. Jednym z głównych celów Stowarzyszenia jest integracja podopiecznych ze społecznością lokalną (organizacja cotygodniowych warsztatów tanecznych, zajęć ruchowych, wyjazdów, eventów i pikników). Członkowie „Krzysia” prowadzą też świetlice środowiskową. Jeżeli chcesz pomóc, w zeznaniu podatkowym wpisz nr KRS 0000228742.

Stowarzyszenie Pomocy Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej – w ramach rehabilitacji społecznej Stowarzyszenie organizuje wspólne wyjścia do kina, wyjazdy na Woodstock oraz projekty o charakterze integracyjno-kulturalnym. W centrum ich uwagi jest również rehabilitacja medyczna. Nie obca jest im też rehabilitacja zawodowa – sami w ramach umów o pracę zatrudniają sześć osób niepełnosprawnych. Jeżeli chcesz pomóc osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom, w zeznaniu podatkowym wpisz nr KRS 0000048985.