Ta strona używa ciasteczek (cookies). Są one niezbędne do jej prawidłowego działania. Dowiedz się więcej Rozumiem
Ankiety społecznie zaangażowane

Wspieramy akcję „Stypendium na Dzień Dziecka”

Dodano: 31/05/2016

Włączcie się do akcji organizowanej przez Fundację Świętego Mikołaja. Jej celem jest zebranie środków na pomoc zdolnym dzieciom, które z powodu trudnej sytuacji nie mogą rozwijać talentów.

Uruchomiliśmy akcję Pomaganie przez klikanie. Wystarczy, że klikniecie link w zaproszeniu do ankiety, a my przekażemy 5 groszy na akcję „Stypendium na Dzień Dziecka”. Z wszystkich Waszych klików uzbiera się wsparcie, które przekażemy Fundacji Świętego Mikołaja. O akcji dodatkowo informujemy w zaproszeniach do badań, które do Was przesyłamy.

Do tej pory Fundacja przyznała 1707 stypendiów. Średnie miesięczne stypendium wynosi 200 zł, a potrzebują go kolejne dzieci, by móc uczyć się i rozwijać pasje.

Jedną ze stypendystek jest Amelka. Chodzi do 5 C, mieszka w województwie warmińsko-mazurskim, a jej największą pasją jest rysowanie. Dzięki Stypendium św. Mikołaja rodzice mogli kupić jej wymarzone zestawy kredek, flamastrów, bloki rysunkowe i inne materiały plastyczne, o których dziewczynka marzyła.

Jeżeli chcecie zaangażować się w jeszcze większym zakresie, Fundacja zachęca do bezpośrednich wpłat. Więcej informacji o akcji znajduje się tutaj: bit.ly/StypendiumNaDzienDziecka.

A postępy naszej akcji Pomaganie przez klikanie możecie obserwować na bieżąco tutaj: www.ankietyprobono.pl/pomaganie-przez-klikanie.

.